Nie masz pomysłu na prezent dla pływaka,

Szkoła Pływania Hanami ma na to rozwiązanie- proponujemy kosmetyki dedykowane pływakom.

Woda basenowa może różnie wpływać na nasze skórę oraz włosy. Dlatego zawodowi pływacy,  jak i osoby często korzystające z basenu używają specjalistyczne kosmetyki po pływaniu. Z myślą o profesjonalnych, jak i amatorskich pływakach powstała linia TRISWIM.

To kosmetyki, które pozostawią skórę nawilżoną i gładką, a włosy czyste i zdrowe. Na serię tę składają się żele do kąpieli neutralizujące chlor, szampony do włosów, nawilżające balsamy do ciała, a także odżywki do włosów. W asortymencie dostępne są zarówno pojedyncze produkty, jak i gotowe zestawy. Preparaty są nie skuteczne oraz pozostawiają na skórze i włosach świeży, przyjemny zapach!

TRISWIM Szampon neutralizujący chlor.

Szampon TRISWIM:

• Skutecznie zmywa osadzoną na włosach miedź i inne związki chemiczne powodujące przesuszenie i wyblaknięcie koloru włosów.
  • Odżywia włosy dzięki zawartemu organicznemu aloesowi, witaminom A i E oraz prowitaminie B5.
  • Łagodzi przesuszoną skórę głowy oraz nawilża- zawiera wyciąg z rumianku i rukwi wodnej.
  • Ma przyjemny owocowy zapach liczi i mango,
  • Może być stosowany codziennie,
  • Produkt jest przyjazny środowisku. Nie zawiera parabenów ani glutenu. Nie był testowany na zwierzętach.

TRISWIM Balsam po pływaniu to nowoczesny produkt zawierający organiczny aloes oraz witaminę E i prowitaminę B5..

TRISWIM Balsam po basenie:

• doskonale likwiduje przykry zapach chloru, pozostawiając na skórze świeżość brzoskwini i kwiatu pomarańczy.
  • Posiada właściwości silnie łagodzące.
  • Jest idealnym produktem do pielęgnacji całego ciała (łagodzi podrażnioną skórę twarzy)

.

Odżywka dla pływaków TRISWIM to produkt specjalnie stworzony, aby zregenerować włosy po basenie.

TRISWIM Odżywka do włosów sprawi, że włosy po basenie będą zdrowe, miękkie, gładkie i przede wszystkim wzmocnione. O zapachu brzoskwini i zapachu kwiatu pomarańczy.

TRISWIM Żel do Ciała. Zawarte w żelu naturalne składniki z aloesu, rukwi wodnej oraz witamina E, prowitamina B5 sprawią, że skóra zostanie zregenerowana, nawilżona. Zapobiegnie podrażnieniu i wysypce. O zapachu moreli i mango.

Zamówienia składamy mailem: szkolaplywania.hanami@gmail.com lub telefonicznie 698 195 610.  Odbiór na Basenie.