Szkoła pływania Hanami wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom od września 2020 wprowadziła nowoczesny system zarządzania szkołą – ActiveNow.

Największą zaletą jest jego prostota korzystania, która usprawni komunikację z nami i pozwoli zaoszczędzić Państwa czas.

Każdy uczestnik otrzyma indywidualny dostęp do Active Now – przez który zgłosimy nieobecność, otrzymamy informację o dniu i godzinie odrobienia zajęć.

Będziemy mieli wgląd na płatności oraz grafik zajęć szkoły pływania Hanami.

JAK to działa?

Od teraz zgłaszamy nieobecność i chęć odrobienia zajęć przez naszą stronę

zakładka KONAKT – „zgłoś nieobecność” gdzie zostaną Państwo przekierowani na swoje indywidualne konto,

!!!

PRZYPOMINAMY, O ZMIANACH PANUJĄCYCH NA BYDGOSKICH PŁYWALNIACH

-SARDYNKA

W trosce, o nasze bezpieczeństwo zostały zmienione godziny pływania, czas pomiędzy zajęciami został wydłużony do 40 minut, tak by osoby kończące swoje zajęcia nie miały kontaktu z tymi co je rozpoczynają. W przerwie dokonywana jest również dezynfekcja pomieszczeń.

Na chwilę obecną widownia jest wyłączona z użytkowania- co wiąże się z tym, że grupa Pływaków jest odbierana przed basenem przez Trenera i w taki sam sposób opuszcza basen.

W tym czasie opiekun, nie może przebywać na obiekcie Sardynka za wyjątkiem osób chcących popływać – po zakupie biletu w kasie można korzystać z pływalni.

Obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu na obiekt, oraz obowiązek noszenia osłon ust i nosa z wyłączeniem kąpieli. Zachowanie niezbędnego dystansu 1,5-metrowej odległości pomiędzy osobami.

Przypominamy, o konieczność posiadania okularków pływackich oraz worka na obuwie, które zostawiamy w szatni na dole.

Więcej szczegółów dotyczących ogólnych zasad w regulaminie basenu oraz na stronie GIS: https://www.gov.pl/web/rozwoj/baseny-i-sauny

-UKW (dawna Polonia)

W trosce, o nasze bezpieczeństwo zostały zmienione godziny pływania, czas pomiędzy zajęciami został wydłużony do 45 minut, tak by osoby kończące swoje zajęcia nie miały kontaktu z tymi co je rozpoczynają. W przerwie dokonywana jest również dezynfekcja pomieszczeń.
W tym czasie opiekun, nie może przebywać na obiekcie UKW.
Więcej szczegółów dotyczących ogólnych zasad w regulaminie basenu oraz na stronie GIS: https://www.gov.pl/web/rozwoj/baseny-i-sauny
Wydłużenie przerw między poszczególnymi zajęciami spowodowało
zmiany godzin zajęć oraz zmniejszenie ich ilość na basenach.

Grafik wejść : Wrzesień 2020

PŁYWALNIA SARDYNKA – otwarcie 24.09

poniedziałek – piątek: 17:00, 18:25, 19.50, 21.15 *
sobota, niedziela: 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00 *

* godziny otwarcia mogą w październiku ulec zmianie (wejścia o pełnej godzinie).

PŁYWALNIA UKW – otwarcie 14.09

środa – wrzesień

16:30,  18:00, 19:30

piątek – wejscia wstrzymane do Października  z powodu ograniczeń wprowadzonych na basenie.

PŁYWALNIA PIĄTA FALA nieczynna do odwołania

PŁYWALNIA ASTORIA otwarcie przwidywane 5 Listopada 2020

Dla osób, które nie znajdą miejsca w ciągu tygodnia w wybranej grupie, zapraszamy na  basen Astroria.

Tworzymy nowe grupy, które startują od połowy pażdziernika. Pływamy od poniedziałku do soboty.

Juz dzis zapraszamy do zapisów ONLINE.