Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy Wam spokojnego czasu, ciepła, odpoczynku i dobrej, wiosennej energii Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokojnego czasu, ciepła, odpoczynku i dobrej, wiosennej energii Niech to będzie moment pełen lekkości, uśmiechu i chwili wytchnienia. ~~~~~~~ *Przypominamy, że dni wolne od zajęć to sobota, niedziela i poniedziałek. Wyjątkiem jest basen Astoria – tam pływamy w sobotę.…