Wymagania na stopnień pływacki dla Zielonego Czepka Część teoretyczna: Wymień i opisz podstawowe style pływackie (kraula, grzbietowy, klasyczny, motylkowy).

Zielony Czepek Część teoretyczna: Wymień i opisz podstawowe style pływackie (kraula, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Wyjaśnij zasady bezpieczeństwa nad wodą. Omów podstawowe zasady ratownictwa wodnego. Część praktyczna: Pływanie kraulem na dystansie 50 metrów: Prawidłowe ułożenie ciała. Koordynacja ruchów rąk i nóg. Skuteczny oddech. Pływanie na plecach na dystansie 50 metrów: Prawidłowe…

Karty Pływackie Karty Małego Pływaka-Zielony Czepek 2024 r.

Szanowni Rodzice,   Mamy ważną informacją dotyczącą zbliżającego się egzaminu na Karty Pływackie i Kartę Małego Pływaka. Dla niektórych dzieci będzie to pierwsze takie doświadczenie, dlatego pragniemy wyrazić nasze wsparcie i trzymać mocno kciuki za ich sukces.          Egzamin na Kartę Pływacką oraz Kartę Małego Pływaka odbędzie…

Gratulujemy !!!

Podczas VII Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym. funkcjonariusze reprezentujacy Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy w składzie sierż. sztab. Mateusz Maszudziński, st. post. Jakub Milewski oraz kierownik drużyny podkom. Marcin Czyż zdobyli 3 miejsce Gratulujemy Policyjni wodniacy to funkcjonariusze, którzy w głównej mierze zapewniają bezpieczeństwo osobom przebywającym nad wodą,…

Pływające Ferie 2024

Pływające Ferie 2024 Odkryj moc płynących ferii w Szkole Pływania HanamiZapisz swoje dziecko na intensywny tygodniowy cykl pływacki – 3 razy lub 5 razy w tygodniu. Dlaczego warto?Bo nie tylko uczymy pływać, ale również budujemy zdrowe nawyki, rozwijamy kondycję i rozbudzamy pasję do aktywności fizycznej,to pełne radości ferieZapisy online bez…

KONKURS Wygraj Stylową Bluzę !!!

 KONKURS       Wygraj Stylową Bluzę!    Hanami Collection EKIPA BOBRA– Zapraszamy wszystkich miłośników wody do udziału w Hanami Challenge i zdobycia oryginalnej, niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju bluzy Hanami. Konkurs otwarty dla wszystkich – zarówno uczniów szkoły Hanami, jak i wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi pływackimi chwilami! Wystarczy wziąć…