„WRACAMY NA BASENY”- stało się faktem!!! 😉 otwierają Sardynkę na Osowej Górzestartujemy 30.06.2020 Zajęcia nauki pływania przez WAKACJE to możliwość podnoszenia swoich umiejętności, to czas dla siebie, a przede wszystkim czas na aktywny wypoczynek:)Zapraszamy na zajęcia naszych obecnych i nowych Pływaków DZIECI i DOROSŁYCH.Zajęcia odbywać będą się w komfortowych warunkach,…

Terminy otwarcia basenów w Bydgoszczy

Witamy. Miasto Bydgoszcz opublikowało terminarz otwarcia basenów, które zamieszczamy. Czekamy na otwarcie naszych pływalni. Odnośnie grup i zajęć będziemy informować. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.szkolaplywania-hanami.pl

Wracamy na baseny

Dzień dobry:) Może już !!! Już prawie;)!!! prawdopodobnie baseny zostaną uruchomione w czerwcu – na to czekaliśmy!!! 🙂 W obecnej sytuacji chętnych do wznowienia treningów, nauki pływania oraz aktywności Aqua gimnastyki prosimy, o wypełnienie poniższego zgłoszenia 🙂 www.szkolaplywania-hanami.pl/plywanie-czerwiec-2020/ Będziemy również pływać przez wakacje w miesiącach lipiec i sierpień, aby rozwijać…

Uwaga

W sytuacji pandemii w trosce, o nas wszystkich, bydgoskie baseny są nieczynne. Zajęcia odwołane w dniach 12.03-27.03.2020 włącznie. Kwota za zajęcia, które się nie odbędą zostaje przeniesiona na kolejny okres rozliczeniowy. Prosimy, na bieżąco sprawdzać naszą stronę internetową www.szkolaplywania-hanami.pl oraz profil na FB Marcin Hanami Plywam termin zawieszenia zajęć może…

Aktywne Ferie – podsumowanie

Ferie, fEriE… i trochę tego co się działo , 👌💙 W tym roku po raz pierwszy mieliśmy wspólnie z chętnymi Pływakami „Aktywne Ferie”, wytrwali pływali nawet trzy razy w tygodniu. Było wszystko co lubimy; nauka, zabawa i bezpieczeństwo. Ze szczególnym nasileniem zabawy i uśmiechu:) Były skoki, nurkowanie, zabawa i praca nad…