Zapisy do Szkoły Pływania Bydgoszcz 2019/2020

Rozpoczynamy nabór do nowych grup szkoleniowych na rok 2019/2020. Zapraszamy dzieci już od 6 roku życia a także młodzież oraz osoby dorosłe. Zapisów można dokonać za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie oraz telefonicznie pod numerem 662 127 468

Nauka pływania dla dzieci - nabór 2019/2020

Dzieci oswajamy z wodą poprzez zabawę a na zajęciach przekazujemy praktyczną wiedzę dobierając odpowiednie sprzęty i ćwiczenia. Prowadzimy zajęcie w małych, kameralnych grupach a także zajęcia indywidualne. Szkoła Pływania Bydgoszcz – Hanami to gwarancja skutecznej nauki pływania dla Twojego dziecka. Nauka pływania odbywa się w miłej atmosferze w ramach zabawy w wodzie i wykonywaniu specjalnie opracowanych przez nas ćwiczeniach. Zajęcia z nauki pływania prowadza absolwenci renomowanych uczelni po wychowaniu fizycznym. Nasi instruktorzy to prawdziwi pasjonaci pływania, związani z wodą nie tylko w ramach szkoły pływania ale także jako czynni sportowcy, ratownicy i policjanci wodni.

Nauka pływania dla dzieci Bydgoszcz ulotka
Nauka pływania dla dorosłych ulotka
Zapisy do szkoły pływania 2019 ulotka

Doskonalenie i nauka pływania dla dorosłych w tym triathlonistów

Zapisy do Szkoły Pływania dla dorosłych 2019/2020

Dorośli mogą liczyć przede wszystkim na efektywną naukę pływania, ale także doskonalenie technik, jakimi pływali dotychczas. Poprawimy waszą technikę a to wpłynie na prędkość, dynamikę oraz kondycję.

Zapisy do szkoły płtwania 2019 - doskonalenie techniki pływania dla triathlonistów

Doskonalenie pływania dla triathlonistów 2019/2020

Zapraszamy triathlonistów chcących poprawić swoją prędkość pływania dzięki doszlifowaniu technik pływackich pod okiem naszych instruktorów. Do każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie dobierając intensywność treningów do jego indywidualnych potrzeb, umiejętności i kondycji.