Szanowni Rodzice,

Mamy ważną informacją dotyczącą zbliżającego się egzaminu na Karty Pływackie i Kartę Małego Pływaka. Dla niektórych dzieci będzie to pierwsze takie doświadczenie, dlatego pragniemy wyrazić nasze wsparcie i trzymać mocno kciuki za ich sukces.

Egzamin na Kartę Pływacką oraz Kartę Małego Pływaka odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2023 roku. Egzaminy będą przeprowadzane na basenach Aqua Fordon, Astoria, UKW, Piąta Fala, Sardynka oraz Łabędź.

Egzaminator: Instruktor Ratownictwa Wodnego Marcin Czyż

Zdobycie Karty Pływackiej stanowi ważne potwierdzenie pływackich umiejętności i otwiera drogę do kolejnych, bardziej zaawansowanych egzaminów, takich jak egzamin na żółty czepek czy uprawnienia ratownika wodnego.

🟠Wymagania, które trzeba spełnić w celu zdobycia Karty Pływackiej to:

– Przepłynięcie dystansu 200 m w wodzie stojącej (basen, jezioro), z czego co najmniej 50 m na plecach lub 400 m z prądem rzeki, z czego co najmniej 100 m na plecach.

Przepłynięcie dystansu 5 m pod powierzchnią wody.

Wykonanie skoku do wody z wysokości 0,7 m (ze słupka).

Koszt egzaminu na Kartę Pływacką wynosi 35 zł.

🟠Egzamin na Kartę Małego Pływaka obejmuje:

Skok do wody.

Samodzielne przepłynięcie 25 m.

Cena egzaminu na Kartę Małego Pływaka wynosi 15 zł.

Egzaminy zostaną przeprowadzone w trakcie regularnych zajęć pływackich.

Po zdanym egzaminie prosimy, o dokonanie wpłaty na konto do dnia 12.06.2023.

Odbiór kart odbędzie się na ostatnich zajęciach.

Dane i numer konta do dokonania wpłaty to:

Hanami Marcin Czyż

ul. Gościnna 1, 86-011 Gościeradz

BANK MILLENIUM: 43 1160 2202 0000 0004 6705 6000

Prosimy o podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz nazwy basenu, z dopiskiem „KARTA PŁYWACKA” lub „KARTA MAŁEGO PŁYWAKA”. Przykładowy wzór tytułu przelewu: Jan Kowalski, Astoria w.18:00 KARTA PŁYWACKA

🎓ODBIÓR  Kart Pływackich odbędzie się na ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie to możliwe, mamy dla Państwa alternatywną opcję. Karty będą do odebrania w „Porcie Hanami” wypożyczalni sprzętu wodnego na Wyspie Miejskiej w Bydgoszczy- przez cały okres wakacji

Przy okazji z zachęcamy do skorzystania z samodzielnych rejsów by cieszyć się widokami i poznać lepiej uroki Bydgoszczy od strony wody 🙂

Trzymamy mocno kciuki za sukces Waszych dzieci! Nasz zespół Hanami stoi za nimi i wspiera w ich pływackiej przygodzie.

Pozdrawiam Marcin Czyż

Zespół Hanami