„WRACAMY NA BASENY”- stało się faktem!!! 😉 otwierają Sardynkę na Osowej Górzestartujemy 30.06.2020
Zajęcia nauki pływania przez WAKACJE to możliwość podnoszenia swoich umiejętności, to czas dla siebie, a przede wszystkim czas na aktywny wypoczynek:)Zapraszamy na zajęcia naszych obecnych i nowych Pływaków DZIECI i DOROSŁYCH.Zajęcia odbywać będą się w komfortowych warunkach, basen podzielony został na trzy bezpieczne strefy, to oznacza że do naszej dyspozycji mamy dwa tory pływackie przy tej samej ilości uczestników co dotychczas na jednym. Wszystko zgodnie z wytycznymi GIS.
Zajęcia we wtorki i czwartki godz. 16:00, 17:30, 19:00 (grupa dorosłych),Zapisy przez formularz zgłoszeniowy (najlepiej do piątku 26.06) ilość miejsc ograniczona,(osoby które, wcześniej wypełniły formularz maja pierwszeństwo).Rozważmy również soboty można pisać w „uwagach”.
Z wszystkimi, którzy zadeklarują chęć pływania będziemy kontaktować się telefonicznie.
Wiemy, że będzie dobra zabawa !!! do zobaczenia na treningach!!
Formularz https://szkolaplywania-hanami.pl/plywanie-czerwiec-2020/